Nasz zespół - hbcmed - medycyna estetyczna
819
page-template-default,page,page-id-819,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000
Zespół hbcmed


  • Ewelina Górska

    Lekarz medycyny od 2003 r., specjalistka neurolog od 2010 r. Podaje toksynę botulinową od 2010 r. Lekarz medycyny estetycznej od 2011 r. Ultrasonografistka od 2008 r. Lekarz Orzecznik w Wojewódzkiej Komisji ds. Niepełnosprawności w latach 2012-2016, główny badacz w międzynarodowych badaniach wieloośrodkowych dotyczących leczenia otępień i stwardnienia rozsianego. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Neurologicznego, Izby Lekarskiej w Białymstoku

  • Urszula Dylewska

    Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, magister pielęgniarstwa. W trakcie specjalizacji z Anestezjologii i Intensywnej terapii. Do niedawna członek zespołu Kardiologii Inwazyjnej z Oiok. Z zespołem HBC med związana od 2011 roku. Cechuje ją uprzejmość, empatia i szcunek do drugiego człowieka. Prywatnie żona i mama dwóch uroczych córeczek.

  • Edyta Żendzian

    Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, magister pielęgniarstwa, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego oraz anestezjologicznego i intensywnej opieki. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi oraz dziećmi. Od 2013 roku, jako członek zespołu wspiera naszych Pacjentów w dążeniu do odzyskania i utrzymania zdrowia, pięknego wyglądu oraz dobrego samopoczucia.


Ewelina Górska:

Łączy wiedzę opartą na faktach z doświadczeniem klinicznym zapewniając każdemu Pacjentowi odpowiednie rozwiązanie. Kładzie nacisk na bezpieczeństwo Pacjenta starając się stosować minimalnie inwazyjne procedury zabiegowe w neurologii i medycynie przeciwstarzeniowej. Ma konkretne i praktyczne podejście do rozwiązywania problemów. Kwalifikacje potwierdzone certyfikatami zdobyła w czasie licznych modułów szkoleniowych. Poszerza systematycznie wiedzę uczestnicząc w sympozjach, konferencjach naukowych oraz warsztatach. Specjalizuje się w niechirurgicznym liftingu twarzy, odmładzaniu okolicy oka i ust, korekcji zmarszczek mimicznych. Lubi biegać o poranku.

Najczęściej wykonywane zabiegi w hbcmed to: zastrzyki z toksyny botulinowej (ze wskazań neurologicznych bądź estetycznych), podawanie kwasu hialuronowego, osocza lub kolagenu. Są to zabiegi stosunkowo mało inwazyjne, nastawione na poprawę wyglądu i odmłodzenie. Dzięki doświadczeniu Personelu, stosowaniu nowoczesnych technik, pełnej personalizacji zabiegu oraz przebadanym i skutecznym preparatom możliwe jest uzyskanie przewidywalnego efektu przy zachowaniu wysokiego profilu bezpieczeństwa.

W hbcmed dbamy, aby wzrastało poczucie atrakcyjności naszych Pacjentów poprzez uzyskanie naturalnych efektów. Świeża, odmłodzona skóra staje się piękniejsza, a doświadczenie przemiany sprzyja dobremu samopoczuciu.

Każdy Pacjent przed zabiegiem wymaga konsultacji lekarza w celu opracowania indywidualnego planu leczenia.


W tym gabinecie medycyny estetycznej zabiegi wykonuje lekarz z dużym doświadczeniem klinicznym. Jest to gwarancją bezpieczeństwa Pacjenta podczas zabiegów, skuteczności i powtarzalności stosowanych w hbcmed procedur, oraz opieki pozabiegowej na najwyższym poziomie.

Holistyczne podejście do problemów starzenia skóry powoduje, że efekty uzyskiwane w trakcie leczenia w hbcmed są naturalne i długotrwałe. Umiar i dostosowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb jest sprawą priorytetową dla specjalistki neurologa, lekarza medycyny estetycznej Eweliny Górskiej. Protokoły leczenia są zindywidualizowane, zapewniając optymalne rozwiązania dla każdego Pacjenta. Skuteczne zabiegi i pielęgnacja pozabiegowa skóry dają długoterminowe efekty.

Zaufaj doświadczeniu klinicznemu, holistycznemu podejściu do Pacjenta, zindywidualizowanym planom leczenia, nowoczesnym technologiom oraz minimalnie inwazyjnym procedurom zabiegowym. Pozostań piękna pomimo upływu czasu. Smart aging – to hasło dla Ciebie.