medycyna estetyczna Białystok - lek. Ewelina Górska
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000
Medycyna estetyczna hbcmed - lek. med. Ewelina Górska

Specjalizuję się w medycynie estetycznej i neurologii. Moją misją jako lekarza jest pomagać Pacjentom zachować bądź odzyskać dobre samopoczucie lub atrakcyjny wygląd. Protokoły leczenia są opracowywane specjalnie dla Pacjenta, chcącego uzyskać optymalny efekt.


Dlaczego Warto Nas Wybrać


Klinika hbcmed jest przedsiębiorstwem leczniczym założonym dziesięć lat temu przez lekarza medycyny estetycznej, specjalistkę neurologa Ewelinę Górską. Głównym celem hbcmed jest poprawa jakości życia poprzez dbanie o zdrowie i atrakcyjny wygląd naszych Pacjentów.
Gwarancją dobrze wykonanych zabiegów medycyny estetycznej są: znajomość anatomii, wyczucie piękna, dokładna analiza twarzy Pacjenta przed zabiegiem oraz stosownie bezpiecznych i przebadanych klinicznie preparatów i technologii. Żyjemy coraz szybciej, pracujemy dłużej, chcemy być młodzi, zawsze zadbani. Dlatego też oczekujemy coraz więcej również od zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Obecnie na rynku jest mnóstwo propozycji poprawy wizerunku, jednak kluczem do sukcesu jest stosowanie zindywidualizowanych protokołów leczenia, artystyczne podejście oraz unikanie przesady i szacunek do naturalnych cech twarzy. – czytaj więcej


„Tajemnica życia leży w poszukiwaniu Piękna” powiedział Oscar Wilde…Zmarszczki, cienie, obrzęki i plamy pigmentacyjne wokół oczu ?

W hbcmed mamy na to sposób!

Nowy zabieg BEAUTIFEYE to połączenie:

 • peelingu medycznego, który rozświetli skórę wokół oczu i wyrówna jej koloryt;
 • polirewitalizacji NCTF 135HA z urządzeniem NanoSoft, aby skóra okolic oczu zachwycała młodszym wyglądem;
 • pielęgnacji pozabiegowej i domowej, która zregeneruje i ukoi skórę po zabiegu.


Efekt? Młodsze i rozświetlone spojrzenie.


BEAUTIFEYE to zabieg dla każdego:

 • działa prewencyjnie u młodszych Pacjentów,
 • odmładza i odświeża okolice oczu u bardziej dojrzałych osób.

Tutaj spełnimy Państwa marzenia dotyczące zdrowia, stylu życia, wyglądu i samopoczucia. Nie zwlekaj, umów się na wizytę już dziś.

Medycyna estetyczna lek. med. Ewelina Górska

Medycyna estetyczna w Białymstoku – lek. Ewelina Górska


Specjalizuję się w medycynie estetycznej i neurologii. Doskonale rozumiem to, że zdrowie jest jedną z najistotniejszych wartości w życiu człowieka. Moją misją jako lekarza jest pomagać Pacjentom zachować bądź odzyskać dobre samopoczucie lub atrakcyjny wygląd. Protokoły leczenia są opracowywane specjalnie dla Pacjenta chcącego uzyskać optymalny efekt.

lekarz medycyny Ewelina Górska


Urządzenia medyczne są potrzebne w pracy lekarza medycyny estetycznej. Stanowią uzupełnienie innych metod odmładzających i upiększających lub alternatywę do nich. W hbcmed stawiamy na zabiegi skuteczne, ale bez konieczności wyłączenia z życia społeczno-zawodowego po ich wykonaniu. Zależy nam, aby technologie nie były inwazyjne a Same zabiegi – w miarę możliwości – bezbolesne. Dobre zrozumienie działania urządzeń upiększających oraz zaplanowany step by step proces terapii odmładzających daje świetne rezultaty. Dlatego warto posłuchać lekarza i wybrać technologie nowoczesne, bezpieczne i skuteczne, bo zdrowie jest najważniejsze!

Ostatnio dodane:

 • Peeling chemiczny
  Pragniesz mieć piękną, zdrową i lśniącą skórę twarzy, jednak obawiasz się inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej?…
 • Skuteczne i bezpieczne leczenie migreny botoxem
  Botox- neuromodulator to nadzieja dla chorych na migrenę przewlekłą. Migrena jest najczęstszą chorobą układu nerwowego….